Porady

problem-na-czasie-oszczedzanie-wody-nawyki-i-mozliwosci

PROBLEM NA CZASIE: Oszczędzanie wody: Nawyki i możliwości

W związku z wyraźnym deficytem wody na świecie jej oszczędzanie to nie chwilowy trend, ale konieczność. Wbrew pozorom taka postawa wcale nie musi się wiązać z radykalną zmianą stylu życia. Proste zasady moźna wprowadzić do swojej codzienności.

Zobacz więcej
kawalerka-jak-nowojorski-loft

Kawalerka jak nowojorski loft

Jak ze starej, ciasnej stróżówki w przedwojennej kamienicy zrobić nowoczesne studio z klimatem modnego loftu? Przepis jest prosty! Wystarczy spod tynku wydobyć ceglany mur, dodać szlachetnego drewna i przyprawić stylowymi dodatkami.

Zobacz więcej
posesja-wiosna-na-blysk

Posesja wiosną na błysk

Gdy dni stają się dłuższe i cieplejsze, warto zaplanować porządki wokół domu i w ogrodzie. O czym należy pamiętać?

Zobacz więcej
wejscie-strefa-godna-reprezentacji

WEJŚCIE - strefa godna reprezentacji

Ta część domu wymaga szczególnie dopracowanych rozwiązań. Korzystamy z niej wielokrotnie w ciągu dnia, nie pominą jej także nasi goście. To powody, dla których znaczenie ma zarówno jej funkcjonalność, jak i strona estetyczna.

Zobacz więcej
altana-azyl-w-ogrodzie

ALTANA - azyl w ogrodzie

Nic tak nie regeneruje sił jak wypoczynek na świeżym powietrzu, dlatego w naszym najbliższym otoczeniu warto stworzyć miejsca, które będą sprzyjać relaksowi. Z pewnością należy do nich altana.

Zobacz więcej
markizy-na-taras-i-balkon

Markizy na taras i balkon

Markiza to świetna ochrona przed skwarem. W słoneczne dni spowoduje, że posiłki i przyjęcia na tarasie czy balkonie będą komfortowe, a relaks z książką na leżaku przyjemny. Dzięki niej także deszcz nie przeszkodzi nam w odpoczynku.

Zobacz więcej
jakie-kolory-ozywia-twoj-dom-lub-mieszkanie

Jakie kolory ożywią twój dom lub mieszkanie?

Żywe kolory w mieszkaniu to powiew świeżości i dawka pozytywnej energii. Widać je w naszych domach coraz częściej. Czyżby kończyła się dyktatura bieli i szarości? Wygląda, że tak. #kochamdom i lubię zmieniać swoje wnętrze. Oto 7 pomysłów, jak dokonać kolorowej rewolucji.

Zobacz więcej
jak-stworzyc-wnetrze-w-stylu-toskanskim

Jak stworzyć wnętrze w stylu toskańskim?

Szpalery cyprysów wzdłuż krętych dróg, winnice, gaje oliwne, urokliwe miasteczka. Toskania jest malownicza i kradnie serca turystów. Na tyle skutecznie, wiele osób chce odtworzyć ten klimat u siebie w domu. Oto, jak stworzyć styl toskański we wnętrzach.

Zobacz więcej
PSB Mrówka Biała Podlaska
Siedziba:
ul. Sidorska 100, 21-500 Biała Podlaska
Telefon: 696 083 100, 692 248 700
E-mail: bialapodlaska@psbmrowka.com.pl
NIP: 5471015096
REGON: 070489357